Moda przestała być domeną kobiet...

 

Od dawna widzimy, że na światowych wybiegach pojawiają się także  mężczyźni. Faceci przykładający wagę do wyglądu zewnętrznego wciąż  bywają jednak obiektem drwin i zaczepek. Wciąż pokutuje myślenie, że prawdziwy mężczyzna ma pachnieć „koniem i tytoniem”. Oczywiście, wszystko ma swoje granice przyzwoitości. Gdy przed wieczorną wizytą mężczyzna „stroi się” się dłużej niż kobieta, no to… coś tu jest nie tak… Nacją, która pokazała światu, co to znaczy być mężczyzną z klasą, są Włosi. Ich wyczucie stylu i zamiłowanie do szlachetnej prostoty zawojowały świat! Udowodnili, że bycie zadbanym nie jest równoznaczne z byciem metroseksualnym. Daj się porwać włoskiej modzie, znajdź szykowne i stylowe ubrania. Idealnym wyborem będzie odzież męska hurt do sklepu! Jeśli prowadzisz własny butik, jest to pozycja obowiązkowa.

Moda – nie tylko dla pań!

Dawniej w garderobie każdego pana obowiązywał „żelazny standard”, którym były dwa garnitury. Pierwszy z nich był na ogół trochę schodzony, bo pamiętał jeszcze ślub swojego właściciela a nawet i maturę. Drugi został kupiony na jakieś ważne wydarzenie, ale później był noszony sporadycznie. Ten stan rzeczy ulega jednak poprawie. Wielu współczesnych mężczyzn posiada w swojej kolekcji od kilku do kilkunastu modeli garniturów. Przestały być one wyłącznie strojem galowym. Na ulicach europejskich miast możemy spotkać wielu eleganckich mężczyzn, którzy chodzą w nich na co dzień. W branży odzieżowej wytworzyła się pewna nisza. Należą do niej firmy funkcjonujące w Internecie, które produkują odzież wysokiej jakości. W ramach swoich usług przyjeżdżają do klienta, pobierają miary i szyją specjalnie dla niego. Rewolucji uległa nie tylko moda oficjalna, ale i casualowa. Panowie coraz chętniej i odważniej łączą ze sobą różne typy spodni i koszul oraz eksperymentują z dodatkami. W Polsce możemy spotkać wielu młodych mężczyzn w zagranicznych, designerskich ubraniach.

Włoska moda – najlepsza moda

Włoska moda miała wpływ na wiele rynków odzieżowych świata. Ubrania tam powstałe były źródłem inspiracji dla wszystkich pokoleń twórców. Odzież ze słonecznej Italii cechuje wysoka jakość wykonania, bogata kolorystyka i nieprzeciętne przywiązanie do detalu. Włosi pokazali, że nie trzeba mieć krawata, żeby wyglądać elegancko. Zrewolucjonizowali oni także pogląd na noszenie koszuli, czyniąc z niej element ubioru bliższy ciału. Takich smaczków możemy odnaleźć więcej. Tymi, którzy szczególnie rozmiłowali się we włoskiej modzie, są panowie. I nie ma co się dziwić. Dlaczego mężczyźni tak ją lubią? Bo jest męska! Włosi to często dumne samce alfa, więc chcą by odzież była dopełnieniem ich charakteru. Nie ma tu mowy o pstrokaciźnie oraz niepraktycznych rozwiązaniach. Ich garderoba ma być taka jak oni, czyli finezyjna, elegancka i użyteczna. Polscy mężczyźni także cenią sobie te zalety. Z każdym rokiem coraz chętniej korzystają z porad włoskich mistrzów. Gorączkowo poszukują takich ubrań, więc zapotrzebowanie na nie wciąż rośnie!

Zainwestuj w sprawdzoną włoską odzież!

Jeżeli chcesz, aby Twój sklep odzieżowy miał zawsze pewnych klientów – zainwestuj we włoską odzież. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, mimo iż trendy wciąż się zmieniają. Hurtownia odzieży VESTES to najlepszy dostawca włoskich ubrań. Działalność w branży odzieżowej pozwoliła nam na dokładne poznanie potrzeb naszych klientów. Praca to dla nas coś więcej, niż tylko zarabianie pieniędzy. Jesteśmy miłośnikami włoskiej mody i chcemy ją promować na całym świecie. Skorzystaj z oferty VESTES.